Turizm

Aktob 4 dilde mektup hazırladı

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), ‘Sub and more’ (Güneş ve daha fazlası) başlıklı Türkçe, Rusça, Almanca ve İngilizce dillerinde mektup hazırladı.

İşte o Mektup:

Değerli Misafirimiz,

Denizin, güneşin ve günbatımının en güzel yaşandığı yerlerin başını çeken Antalya’dan sizlere özlem dolu bir “Merhaba” demek istedik. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisinden dolayı hepimizin evlerimizde kaldığı bu günlerde sizlere olan özlemimizin daha da arttığını öncelikle bilmenizi isteriz. Bizler şunu çok iyi biliyoruz ki mekanlar ancak içindeki insanlarla birlikte güzelleşir. Bu anlamda varlığıyla bizlere güzellik katan siz değerli misafirlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Evet, bir süre daha sizlerden ayrı kalmaya devam edeceğiz. Ancak kısa bir süre sonra tekrardan bir araya geldiğimizde sıcacık güneşiyle içinizi ısıtıp, mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu gözler önüne sererek, kokusuyla başınızı döndürecek portakal çiçeklerimiz eşliğinde sizleri karşılıyor olacağız.

Tekrardan kavuşacağımız o güne kadar sağlıcakla kalın.

Bizler mi…

Bizler hayallerinizi süsleyen sağlıklı ve güvenilir destinasyonun adresi Antalya’da dün olduğu gibi bugün de, yarın da sizleri özlemle beklemeye devam edeceğiz.

 

 

Bir Cevap Yazın